DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 98 cm |
| Diametru | 30 mm |
| Greutate | 1000 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Lemn |
| Material maner | Lemn |
| Unealta compatibila | Topor |
Coada din fag pentru topor, 98 cm
20.72lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 65 × 980 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.