DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 120 cm |
| Diametru | 26 mm |
| Greutate | 500 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Lemn |
| Material maner | Lemn |
| Unealta compatibila | Grebla |
Coada din fag pentru matura, 120 cm
18.84lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 26 × 26 × 1200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.