CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Gri |
| Conector | RJ-45 |
| Greutate | 35 g |
| Tip cablu | UTP |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Tip accesoriu | Cablu de retea |
| Continut pachet | 1 x Cablu |
Cablu de retea UTP, 1.5 m
4.36lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 150 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.