DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 100 m |
| Diametru conductor | 2.5 mm |
| Sectiune cablu (mm) | 5 x 2.5 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip cablu | MYYM |
| Utilizare | Interior |
| Tip produs | Conductor multifilar |
| Material izolatie | PVC |
| Material conductor | Aluminiu cuprat |
Cablu electric MYYM, 5 x 2.5 mm, rola 100 m
673.50lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 130 × 470 × 450 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.