DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 100 m |
| Greutate | 1735 g |
| Diametru cablu | 2.5 mm |
| Sectiune cablu (mm) | 1 x 2.5 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Maro |
| Tip cablu | MYF |
| Utilizare | Interior |
| Tip produs | Cablu |
| Utilizat pentru | Casa/Birou |
| Material izolatie | PVC |
| Material conductor | Aluminiu cuprat |
Cablu electric litat MYF, maro, 2.5 mm x 100 m / rola
283.89lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.735 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 240 × 240 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.