DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 1.5 m |
| Greutate | 105 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | alb negru |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Piesa |
| Continut pachet | 1 cablu alimentare |
| Destinat pentru | Fiare |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Numar bucati/set | 1 |
Cablu de alimentare pentru fier de calcat, 1.5 m
29.72lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 80 × 200 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.