DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 620 mm |
| Greutate | 545 g |
| Lungime lama | 550 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Fierastrau |
| Tip lucrare | Profesional |
| Material lama | Otel |
| Material maner | Lemn |
| Suprafata lucru | Lemn |
Fierastrau de mana profesional, 550 mm
43.57lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.545 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 130 × 620 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.