DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 535 mm |
| Greutate | 284 g |
| Lungime lama | 380 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Fierastrau |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Otel |
| Material maner | Metal |
| Suprafata lucru | Lemn |
Fierastrau de mana pentru pomi, 380 mm
39.63lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.284 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 110 × 540 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.