DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 280 mm |
| Greutate | 130 g |
| Lungime lama | 120 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Fierastrau |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Otel |
| Material maner | Plastic |
| Suprafata lucru | Lemn |
Fierastrau de mana extensibil, 120 mm
41.32lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 90 × 290 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.