DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 640 mm |
| Greutate | 390 g |
| Lungime lama | 550 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Fierastrau |
| Tip lucrare | Hobby |
| Material lama | Otel |
| Material maner | Plastic |
| Suprafata lucru | Lemn |
Fierastrau de mana cu maner din plastic, 550 mm
30.54lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 120 × 640 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.