DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 650 g |
| Tip montare | Chiuveta |
| Orificii montare baterie | 1 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crom |
| Finisaj | Cromat |
| Material | Metal |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Tip baterie | Chiuveta bucatarie, Chiuveta baie |
| Tip comanda | Dublu comanda |
| Continut pachet | 1 x Baterie |
Baterie lebada, cu rozeta, 240 mm
60.42lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.649 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 130 × 240 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.