DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 609 g |
| Tip montare | Perete |
| Orificii montare baterie | 2 |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crom |
| Finisaj | Cromat |
| Material | Metal |
| Tip pipa | Pivotanta |
| Tip baterie | Chiuveta bucatarie, Chiuveta baie |
| Tip comanda | Dublu comanda |
| Continut pachet | 1 x Baterie |
Baterie chiuveta pentru perete, cu teava dreapta
62.10lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.609 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 65 × 170 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.