DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 22 mm |
| Greutate | 337 g |
| Inaltime | 120 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Sudabila |
| Material | Metal |
| Utilizat pentru | Poarta |
| Numar bucati/set | 10 |
Balama sudabila cu umar, 22 mm x 120 mm, 10 buc / cutie
103.01lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 3.443 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 110 × 140 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.