DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 12 mm |
| Greutate | 58 g |
| Inaltime | 80 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Sudabila |
| Material | Metal |
| Utilizat pentru | Poarta |
| Numar bucati/set | 12 |
Balama sudabila cu umar, 12 mm x 80 mm, 12 buc / cutie
23.73lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 90 × 100 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.