DIMENSIUNI |
|
| Diametru | 22 mm |
| Inaltime | 145 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Sudabila |
| Material | Metal |
| Tip montare | Aplicat |
| Tip structura | Vertical |
| Utilizat pentru | Poarta |
| Numar bucati/set | 53 |
Balama sudabila cu cap rotund, 22 x 145 mm, 53 buc / cutie
704.96lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.411 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 145 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.