DIMENSIUNI |
|
| Latime | 40 mm |
| Inaltime | 140 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Plata |
| Material | Metal |
| Tip montare | Aplicat |
| Utilizat pentru | Geam |
| Numar bucati/set | 12 |
Balama pentru fereastra, 140 mm x 40 mm, 12 buc / cutie
89.33lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.635 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 85 × 140 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.