DIMENSIUNI |
|
| Latime | 100 mm |
| Lungime | 25 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Ascunsa |
| Culoare | Satinat |
| Functii | Balama |
| Material | Aluminiu |
| Utilizat pentru | Usa |
| Numar bucati/set | 10 |
Balama ingenuncheata din aluminiu, pentru usa, saten, pe dreapta, 100 x 25 mm, 10 buc / set
79.21lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 40 × 120 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.