DIMENSIUNI |
|
| Latime | 90 mm |
| Lungime | 160 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Aruncatoare |
| Material | Otel |
| Tip montare | Aplicat |
| Utilizat pentru | Usa, Poarta |
| Numar bucati/set | 10 |
Balama groasa pentru poarta, 160 x 90 mm, 10 buc / cutie
79.10lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 115 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.