DIMENSIUNI |
|
| Latime | 35 mm |
| Lungime | 85 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Plata |
| Culoare | Auriu |
| Material | Metal |
| Utilizat pentru | Poarta |
| Numar bucati/set | 24 |
Balama fluture, 85 mm x 35 mm, 24 buc / cutie
42.57lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.357 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 100 × 125 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.