DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 110 mm |
| Greutate | 80 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Aruncatoare |
| Material | Metal |
| Tip montare | Incastrat |
| Utilizat pentru | Dulap |
| Numar bucati/set | 2 |
Balama aruncatoare ingenuncheata cu piston, 2 buc / set
9.80lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.159 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 80 × 120 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.