Specificații
COMPOZITIE |
|
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Sport | Ciclism |
| Marime | XL |
| Pentru | Barbati |
| Culoare | Verde, Negru |
| Greutate | 108 g |
| Material | Textil |
| Numar manusi | 2 |
| Tip inchidere | Banda elastica |
58.21lei
Availability: Stoc epuizat
Availability: Stoc epuizat
Category:Altele
COMPOZITIE |
|
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Sport | Ciclism |
| Marime | XL |
| Pentru | Barbati |
| Culoare | Verde, Negru |
| Greutate | 108 g |
| Material | Textil |
| Numar manusi | 2 |
| Tip inchidere | Banda elastica |
| Greutate | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 120 × 240 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.

Recenzii
Nu există recenzii până acum.