Specificații
DIMENSIUNI |
|
| Latime | 55 mm |
| Lungime | 60 mm |
| Greutate | 34 g |
| Inaltime | 90 mm |
DETALII TEHNICE |
|
| Voltaj | 220 V |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Pentru | Baieti, Fete |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Tip alimentare | La retea |
| Continut pachet | 1 x Lampa veghe |
| Utilizat pentru | Priza |










Recenzii
Nu există recenzii până acum.