CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Design | Compact |
| Putere maxima | 1400 W |
| Trepte putere | 3 |
| Destinat pentru | Interior |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 18 m² |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Latime | 120 mm |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 340 mm |
| Greutate | 1800 g |
| Inaltime | 600 mm |
Aeroterma rotativa, 1400W, 600 x 340 x 120 mm
129.36lei
5
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 2.66 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 360 × 610 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.