CARACTERISTICI TEHNICE |
|
| Design | Compact |
| Putere maxima | 1200 W |
| Trepte putere | 3 |
| Destinat pentru | Interior |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Recomandat pentru incaperi pana la | 16 m² |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Latime | 135 mm |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 310 mm |
| Greutate | 1150 g |
| Inaltime | 500 mm |
Aeroterma rotativa, 1200W, 500 x 310 x 135 mm
118.58lei
5
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.56 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 135 × 310 × 530 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.