DIMENSIUNI |
|
| Latime | 250 mm |
| Diametru | 70 mm |
| Greutate | 282 g |
| Inaltime | 370 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Microfibra |
| Utilizare | Vopsit |
| Tip produs | Trafalet |
| Tip lucrare | Profesional |
| Material maner | Plastic |
| Utilizat pentru | Pereti |
Trafalet pentru zugravit profesional rosu cu gri, 250 x 370 mm
16.18lei
50
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.282 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 70 × 250 × 370 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.