DIMENSIUNI |
|
| Latime | 240 mm |
| Diametru | 50 mm |
| Greutate | 242 g |
| Inaltime | 300 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Microfibra |
| Utilizare | Vopsit |
| Tip produs | Trafalet |
| Material maner | Plastic |
| Utilizat pentru | Pereti |
Trafalet pentru zugravit cu blana, 240 x 300 mm
6.74lei
48
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.242 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 240 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.