DIMENSIUNI |
|
| Latime | 230 mm |
| Diametru | 48 mm |
| Greutate | 208 g |
| Inaltime | 350 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Microfibra |
| Utilizare | Vopsit |
| Tip produs | Trafalet |
| Material maner | Plastic |
| Utilizat pentru | Pereti |
Trafalet pentru lac, 230 x 350 x 48 mm
13.07lei
60
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.208 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 230 × 350 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.