DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 300 mm |
| Greutate | 194 g |
| Inaltime | 120 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Inox |
| Utilizare | Tencuit |
| Tip produs | Spaclu |
| Tip lucrare | Profesional |
| Material maner | Lemn |
| Utilizat pentru | Universal |
Spaclu maner lemn cu zimti, 300 mm
13.72lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.194 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 125 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.