DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 220 mm |
| Greutate | 136 g |
| Inaltime | 110 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Inox |
| Material | Inox |
| Utilizare | Tencuit |
| Tip produs | Spaclu |
| Tip lucrare | Profesional |
| Material maner | Lemn |
| Utilizat pentru | Universal |
Spaclu maner lemn cu zimti, 220 mm
11.34lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.136 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 115 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.