DIMENSIUNI |
|
| Latime | 65 mm |
| Lungime | 210 mm |
| Greutate | 77 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Albastru |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Vopsit |
| Tip produs | Pensula |
| Material peri | Par sintetic |
| Material maner | Plastic |
| Utilizat pentru | Universal |
Pensula vopsit pentru prelungitor, 65 mm
16.01lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 65 × 218 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.