DIMENSIUNI |
|
| Latime | 300 mm |
| Lungime | 120 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Inox |
| Utilizare | Tencuit |
| Tip produs | Gletiera |
| Utilizat pentru | Universal |
Gletiera inox fara zimti, negru – galben, 120 x 300 mm
12.82lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.316 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 120 × 300 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.