DIMENSIUNI |
|
| Latime | 40 mm |
| Lungime | 140 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Plastic |
| Tip produs | Bidinea |
| Material peri | Par natural |
| Utilizat pentru | Pereti |
Bidinea mini cu par natural, 40 mm x 140 mm
9.11lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.107 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 110 × 140 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.