DIMENSIUNI |
|
| Latime | 30 mm |
| Lungime | 100 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Material | Lemn |
| Tip produs | Bidinea |
| Material peri | Par natural |
| Material maner | Lemn |
| Utilizat pentru | Pereti |
Bidinea din lemn cu par natural, 30 mm x 100 mm
9.11lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Dimensiuni | 30 × 110 × 150 mm |
|---|
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.