DIMENSIUNI |
|
| Latime | 360 mm |
| Lungime | 430 mm |
| Greutate | 740 g |
| Inaltime | 50 mm |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crem |
| Imprimeu | Uni |
| Material | Polipropilena |
| Tip produs | Capac toaleta |
| Tip capac toaleta | Clasic |
Capac pentru WC, cu burete, crem
49.53lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.74 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 360 × 430 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.