DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 20 cm |
| Greutate | 473 g |
DETALII USA |
|
| Tip deschidere | Partea dreapta |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Auriu |
| Finisaj | Mat |
| Material | Metal |
| Tip produs | Zavor |
| Continut pachet | 1 x Zavor |
Zavor sudabil cu model si arc, pentru poarta, 20 cm
17.67lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.473 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 25 × 240 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.