DIMENSIUNI |
|
| Lungime | 40 cm |
| Greutate | 588 g |
DETALII USA |
|
| Material usa | Lemn |
| Tip deschidere | Partea dreapta |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Finisaj | Mat |
| Material | Metal |
| Tip produs | Zavor |
| Continut pachet | 1 x Zavor |
Zavor pentru poarta din lemn, 40 cm
25.75lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.588 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 30 × 400 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.