CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 155 mm |
| Greutate | 98 g |
| Material | Inox |
| Tip produs | Inchizator |
| Utilizat pentru | Usa de exterior |
Zavor ingropat din inox, 155 mm
10.84lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 35 × 22 × 155 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.