CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 165 mm |
| Greutate | 66 g |
| Material | Inox |
| Tip produs | Inchizator |
| Utilizat pentru | Usa de exterior |
Zavor din inox cu prindere pentru lacat, 165 mm
23.78lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.156 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 95 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.