CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 135 mm |
| Greutate | 100 g |
| Material | Inox |
| Tip produs | Inchizator |
| Utilizat pentru | Usa de exterior |
Zavor din inox, 135 mm
11.88lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 60 × 185 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.