CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Argintiu |
| Lungime | 145 mm |
| Greutate | 65 g |
| Material | Aluminiu |
| Tip produs | Inchizator |
| Utilizat pentru | Usa de exterior |
Zavor din aluminiu, 145 mm
14.85lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 30 × 145 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.