CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Auriu |
| Lungime | 400 mm |
| Greutate | 1257 g |
| Material | Metal |
| Tip produs | Inchizator |
| Utilizat pentru | Usa de exterior |
Zavor cu placa pentru poarta, 400 mm
49.53lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 1.257 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 30 × 125 × 400 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.