CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Auriu |
| Lungime | 50 mm |
| Greutate | 28 g |
| Material | Metal |
| Tip produs | Inchizator |
| Utilizat pentru | Usa de exterior |
Zavor cu placa, 50 mm – 12 buc / cutie
23.35lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.028 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 45 × 65 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.