CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Crom |
| Functii | Opritor usa |
| Greutate | 55 g |
| Inaltime | 50 mm |
| Material | Plastic |
| Tip produs | Opritor usa |
| Utilizat pentru | Usa de interior |
Opritor pentru usa, crom
10.78lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 80 × 30 × 50 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.