CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Galben |
| Lungime | 110 mm |
| Greutate | 80 g |
| Inaltime | 45 mm |
| Material | Metal |
| Tip produs | Inchizator |
Lant de siguranta pentru usa de intrare, galben, 45 x 110 mm
8.32lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 45 × 110 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.