CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Multicolor |
| Lungime | 25 m |
| Greutate | 95 g |
| Material | Nylon |
| Tip produs | Sfoara de rufe |
| Numar bucati | 1 |
Sfoara pentru culme rufe, 3.5 mm x 25 m
4.76lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 40 × 30 × 220 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.