DIMENSIUNI |
|
| Latime | 3 mm |
| Lungime | 10 m |
| Greutate | 82 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Interior |
| Tip produs | Fir tragere |
Fir de tragere cabluri electrice, din plastic, 3 mm x 10 m
19.21lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.082 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 165 × 165 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.