DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 835 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Cabinet modular |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Tablou electric |
| Tip montare | Aplicat |
| Numar module | 9 |
| Numar randuri | 1 |
| Continut pachet | 1 x Tablou electric |
| Utilizat pentru | Exterior |
| Tensiune alimentare | 380 V |
Tablou sigurante, mare, de exterior, aplicat, 220V x 380V, TK-98
137.31lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.835 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 140 × 212 × 275 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.