DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 556 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Cabinet modular |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Tablou electric |
| Tip montare | Incastrabil |
| Numar module | 12 |
| Numar randuri | 1 |
| Continut pachet | 1 x Tablou electric |
| Utilizat pentru | Interior |
Tablou sigurante, ingropat, alb, 12 posturi
32.33lei
Availability: În stoc
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 220 × 310 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.