DIMENSIUNI |
|
| Greutate | 350 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Tip | Cabinet modular |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Utilizare | Rezidential |
| Tip produs | Tablou electric |
| Tip montare | Aplicat |
| Numar module | 4 |
| Numar randuri | 1 |
| Continut pachet | 1 x Tablou electric |
| Utilizat pentru | Interior |
Tablou sigurante, aplicat, alb, cu 3-4 posturi
4.14lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.378 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 100 × 150 × 150 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.










Recenzii
Nu există recenzii până acum.