DIMENSIUNI |
|
| Latime | 300 mm |
| Greutate | 500 g |
CARACTERISTICI GENERALE |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Otel |
| Tip produs | Ciocan zgura |
| Tip sudura | MMA, MIG/MAG, Oxigaz, Oxiacetilenica |
| Numar bucati/set | 1 |
Ciocan pentru batut zgura 500 g
12.54lei
Availability: Stoc epuizat
Timp estimat de livrare: 24-48 ore
Retur 14 zile de la data livrarii. Taxele de retur gratuite!
Cumparaturi securizate prin partenerii nostri.
| Greutate | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 170 × 270 mm |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.











Recenzii
Nu există recenzii până acum.